Podróż do Włoch. T. 3, (Medyolan, Pawia, Genua, Florencya)

Podróż do Włoch. T. 3, (Medyolan, Pawia, Genua, Florencya)

Autorzy: Józef Kremer

Wydawnictwo: virtualo

Kategorie: Podróżnicze

Typ: e-book darmowy

Formaty: EPUB MOBI

cena od: 0.00 zł

Klasyka na e-czytnik to kolekcja lektur szkolnych, klasyki literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej w formatach ePub i Mobi. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych tytułów.

Seria zawiera utwory najbardziej znanych pisarzy literatury polskiej i światowej, począwszy od Horacego, Balzaca, Dostojewskiego i Kafki, po Kiplinga, Jeffersona czy Prousta. Nie zabraknie w niej też pozycji mniej znanych, pióra pisarzy średniowiecznych oraz twórców z epoki renesansu i baroku.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Podróż do Włoch. Tom 5, część 2, Kościoły i muzea Rzymu; Zarys dziejów sztuki starożytnej i sztuki rozwiniętej w czasach chrześciańskich we Włoszech Podróż do Włoch. Tom 5, część 1, Rzym O zadaniu młodzieży polskiej kształcącej się w Uniwersytecie Jagiellońskim: mowa rektora uniwersytetu Józefa Kremera przy imartykulacyi dnia 16 grudnia 1870 r. Podróż do Włoch. Tom 4, (Z Livorno do Neapolu, Neapol, Pompeja) Podróż do Włoch. Tom 3, (Medyolan, Pawia, Genua, Florencya) Grecya starożytna i jej sztuka, zwłaszcza rzeźba: (streszczenie wykładów, mianych przez autora w Szkole Sztuk Pięknych w Krakowie, w półroczu zimowem 1866/7)