P.I.I.G.S.

P.I.I.G.S.

Autorzy: Tomasz Prusek

Wydawnictwo: Agora

Kategorie: Kryminał / sensacja

Typ: e-book

Formaty: MOBI EPUB

cena od: 13.50 zł

KIEDY BÓG STWORZYŁ OLGĘ KIRSCH, W NIEBIE TRWAŁA HOSSA.

Świat stanął właśnie w obliczu największego kryzysu finansowego wszech czasów. Banki, które bez opamiętania udzielały kredytów hipotecznych w USA, upadają jeden po drugim, panika zbiera śmiertelne żniwo. Jednak amerykański rynek to za mało dla człowieka, którego chciwość i ambicja nie znają granic. David Bernstein patrzy dużo dalej – na pochłoniętą kryzysem Grecję i strefę euro. Teraz chce zarobić na upadku państw i potrzebuje do tego błyskotliwego umysłu Olgi.

„Jest tu wszystko, co nas ekscytuje: wielkie pieniądze, władza i… zemsta, która wisi w powietrzu. «P.I.I.G.S.» Tomasza Pruska jest napisana jak kryminał, w emocjonujący sposób pokazuje, jak na zadłużonych ponad miarę państwach obławiają się, też ponad miarę, spekulanci. Czyta się jednym tchem, ale skłania do myślenia o sprawach poważnych. Polecam” – Joanna Solska, „Polityka”

„Thriller ze świata globalnych finansów – tylko dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach! Z tej książki dowiadujemy się prawdy o ludziach rządzących naszymi portfelami. Dla uspokojenia trzeba będzie potem poczytać coś o poczciwych, dobrodusznych seryjnych mordercach…” – Wojciech Orliński, „Gazeta Wyborcza”

„Tomasz Prusek zna bardzo dobrze jasne i ciemne strony rynków finansowych i po raz kolejny tworzy historię, która wciąga od pierwszych stron. Dla wielu czytelników zdarzenia przedstawione w powieści będą pomocne w zrozumieniu mechanizmów kryzysu, z jakim mieliśmy do czynienia kilka lat temu, a którego istotę trudno było pojąć z samych przekazów medialnych. Powieść «P.I.I.G.S.» przeczytałem jednym tchem i polecam ją każdemu” – Jarosław Dominiak, prezes zarządu Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

P.I.I.G.S. K.I.S.S. 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1 Nie otwieraj oczu Czapkins Siostry Alienista Zamęt