Żelazny kruk 2. Szalony Mag

Żelazny kruk 2. Szalony Mag

Autorzy: Rafał Dębski

Wydawnictwo: Jaguar

Kategorie: Fantastyka / SF

Typ: e-book

Formaty: EPUB MOBI

cena od: 12.47 zł

Evah podejmuje dalsze wysiłki, aby odnaleźć gniazdo Żelaznego Kruka, jednak droga do celu jest jeszcze długa i najeżona przeciwnościami.
Nasz bohater zyskuje nowych towarzyszy – tajemniczego katowskiego mistrza, równie tajemniczą dziewczynę oraz brata samego księcia Berwen. Oczywiście, podróżuje z nim nadal Grzywa, który chociaż nie jest już ścigany przez ludzi Trupa, nie potrafi jednak opuścić przyjaciela.
Czy Szalony Mag, którego Evah musi odnaleźć, aby wydobyć zeń prawdę o kryjówce Żelaznego Kruka będzie skłonny do współpracy? To akurat wydaje się bardzo wątpliwe.
Tak czy inaczej, przed spotkaniem z magiem, wędrowców czekają jeszcze liczne przygody i ale też śmiertelne zagrożenia, jak chociażby zamieszkujące Lasy Kerenu istoty rodem z koszmaru.


 

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Żelazny kruk 2. Szalony Mag Żelazny kruk 1. Wyprawa Jadowity miecz Ramię Perseusza. Z głębokości Łuna za mgłą Wilkozacy 3: Księżycowy sztylet 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Piorun kulisty Opowieści z meekhańskiego pogranicza: Każde martwe marzenie Ślepowidzenie Zabójcze maszyny Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu Zwrotnik Węży