Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów

Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów

Autorzy: Augusto Cury

Wydawnictwo: HarperCollins

Kategorie: Poradniki

Typ: e-book

Formaty: MOBI EPUB

cena od: 16.99 zł

Brakuje wam cierpliwości? Budzicie się zmęczeni? Irytuje was wolniejsze tempo pracy? Często miewacie bóle głowy i cierpicie na podwyższone napięcie mięśniowe?

 

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedzieliście twierdząco, to książka dla Was. Doktor Augusto Cury szeroko opisuje Syndrom Przyspieszonego Myślenia (Accelerated Thought Syndrome), identyfikując go jako nową chorobę naszych czasów i najpowszechniejszy problem psychiczny obok depresji.

 

Dlaczego tak się dzieje? Wielość informacji, mnogość bodźców i rosnące tempo życia sprawiają, że zmieniło się również tempo formułowania myśli. Pociąga to poważne konsekwencje dla naszego zdrowia emocjonalnego, intelektu i kreatywności. Dzięki pracy doktora Augusto Cury’ego mamy okazję przyjrzeć się bliżej Syndromowi Przyspieszonego Myślenia i poprawić komfort naszego życia.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów Najszczęśliwszy człowiek w historii Nie porzucaj marzeń Najbardziej inteligentny człowiek w historii 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Mit motywacji Wielka czwórka Sztuka kochania Wybieraj wystarczająco dobrze Porąb i spal Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu