Poradnik Kulinarny - Codziennie Smacznie Zdrowo

Poradnik Kulinarny - Codziennie Smacznie Zdrowo

Autorzy: Barbara Barańska

Wydawnictwo: self-publishing

Kategorie: Inne

Typ: e-book

Formaty: MOBI EPUB

cena od: 15.36 zł

W książce tej znajdziesz sekrety zdrowej kuchni oraz propozycje dań obiadowych, na pięć tygodni, wraz z gotową listą zakupów na każdy tydzień. Ze mną upieczesz również domowy chleb na zakwasie, oraz przyrządzisz pyszną wędlinę, po zjedzeniu której już nigdy nie kupisz tej przemysłowej.

Moja przygoda ze zdrowym odżywianiem rozpoczęła się kilka lat temu i trwa do dziś.

Nie kupuję wysoko przetworzonej żywności, hermetycznie zamkniętych wędlin, sztucznych przypraw ani gotowych posiłków. Wybieram surowe mięso, świeże warzywa i owoce oraz naturalne przyprawy i zioła. Przyrządzam z nich smaczne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki niezawierające konserwantów, sztucznych barwników, wypełniaczy i wzmacniaczy smaku. Dzięki temu moja rodzina cieszy się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Postanowiłam opublikować moje przepisy i pokazać młodym ludziom, że nawet w gąszczu przemysłowej, złej jakościowo żywności, zalegającej na półkach supermarketów można znaleźć produkty, z których ugotujemy pyszny, zdrowy, tradycyjny polski obiad.

Moje porady, spostrzeżenia i opinie pomogą Ci zrobić ten pierwszy krok. Spróbuj odmienić swoje życie. Od dziś dokonuj świadomych wyborów, ciesz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez długie lata.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Poradnik Kulinarny - Codziennie Smacznie Zdrowo Sałatki i Surówki - Codziennie Smacznie Zdrowo (wersja polsko-angielska)