Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały

Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały

Autorzy: Elaine Mazlish Adele Faber

Wydawnictwo: Media Rodzina

Kategorie: Poradniki

Typ: e-book

Formaty: MOBI EPUB

cena od: 17.02 zł

Autorki bestsellerowej serii Jak mówić.. tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania.

W Jak mówić do nastolatków… Adele Faber i Elaine Mazlish piszą o zagubieniu, o pragnieniu akceptacji, o młodzieńczym buncie, przekorze i potrzebie decydowania o sobie, jaką odczuwają prawie wszystkie nastolatki. Poruszają także kwestie związane ze zmianami obyczajowymi, przedwczesnym zainteresowaniem seksem, łatwym dostępem do narkotyków, niebezpieczeństwami związanymi z szerokim dostępem do mediów.

Książka powstała na podstawie wielu zajęć i spotkań, jakie autorki przeprowadziły z nastolatkami i ich rodzicami. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole Rodzeństwo bez rywalizacji Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Mit motywacji Wielka czwórka Sztuka kochania Wybieraj wystarczająco dobrze Porąb i spal Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu