Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele

Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele

Autorzy: Brittainy C. Cherry Kandi Steiner

Wydawnictwo: Filia

Kategorie: Obyczajowe

Typ: e-book

Formaty: EPUB MOBI

cena od: 20.93 zł

Pisane przez niemal dwa lata Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele jest intymnym i szczerym zbiorem kobiecych emocji we współczesnym świecie, który często pozostaje głuchy i obojętny na uczucia.

Mówiąc o takich wartościach jak miłość, strata i nadzieja, "Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele" jest podróżą ku poznaniu i uleczeniu złamanych serc.

To również list. Do Was, do nich, do nas – do świata. Nieważne, czy jest jasny, słoneczny dzień, gdy wszystko wydaje się doskonałe, czy też mroczna, ponura, deszczowa noc, pełna przytłaczającej bezradności. Przeżyjecie to, przetrwacie, czując wszystkie te chwile – i te błogie, i te pełne bólu.

Do wszystkich, którzy nię lękają się uczuć, do odważnych dusz, które wsłuchują się w bicie swoich serc i nie obawiają się zwrócić ku komuś, jeśli czują, że ich serca biją tym samym rytmem. Do dziewczyn i chłopaków. O miłości, którą czasem dzielimy, i miłości, którą zbyt często skrywamy.

I ponad wszystko – to do Ciebie, drogi czytelniku.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Zawsze i wszędzie Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele Poza rytmem Żywioły Tom 4 Siła która ich przyciąga Żywioły Tom 3 Woda która niesie ciszę Żywioły Tom 2 Ogień który ich spala 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Sól morza Jak być kochanym Królestwo Magnes Nikt nie idzie Obsesyjna miłość