Rodzeństwo bez rywalizacji

Rodzeństwo bez rywalizacji

Autorzy: Elaine Mazlish Adele Faber

Wydawnictwo: Media Rodzina

Kategorie: Poradniki

Typ: e-book

Formaty: EPUB MOBI

cena od: 15.63 zł

Autorki bestsellerowej serii Jak mówić… tym razem opowiadają o problemach związanych ze współzawodniczeniem rodzeństwa o miłość i uwagę rodziców.

Konflikty między rodzeństwem należą do codzienności każdej rodziny. Adele Faber i Elaine Mazlish pokazują, jak w najlepszy sposób podejść do sporów, by z rozwiązania skorzystały nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Autorki piszą o napięciach, jakie rodzi rywalizacja kierowana zazdrością, żalem czy osobistymi rozczarowaniami i co dobrego, a co złego wnosi ona w życie każdej rodziny. Podsuwają pomysły, jak podchodzić do takich kwestii, by zapewnić każde z dzieci, że jest kochane, bezpieczne i wyjątkowe, a jednocześnie stworzyć podwaliny przyszłych więzi i bliskich stosunków między rodzeństwem.

Edycja wzbogacona jest o suplement zawierający opis doświadczeń polskich rodziców. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole Rodzeństwo bez rywalizacji Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Mit motywacji Wielka czwórka Sztuka kochania Wybieraj wystarczająco dobrze Porąb i spal Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu