Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu

Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu

Autorzy: Brian Tracy

Wydawnictwo: Mt Biznes

Kategorie: Biznes Poradniki

Typ: e-book

Formaty: MOBI EPUB

Ilość stron: 96

cena od: 19.92 zł

Co zrobić, żeby trafiać w dziesiątkę? Jak zwiększyć swoją siłę osiągania tego, czego pragniemy? Niektórym nabycie wiedzy, jak to robić, zajmuje całe życie, a wystarczy tylko wzmocnić kilka ważnych cech, żeby uruchomić cały proces.

Brian Tracy pomógł milionom ludzi przejść w życiu od frustracji i podrzędnych wyników do prosperity i wielkich osiągnięć.

Z książki Strzał w dziesiątkę dowiesz się, jak wykorzystać swój potencjał i w nadchodzących kilku miesiącach osiągnąć więcej, niż wielu ludziom udaje się osiągnąć w ciągu całego życia.

Tracy wskazuje trzy niezbędne umiejętności praktykowane na przestrzeni wieków przez wszystkich ludzi odnoszących sukcesy, które zapewniają wybitne wyniki i nadzwyczajne osiągnięcia – to jasność, skupienie i koncentracja.

Na szczęście każdej z nich można się nauczyć dzięki ćwiczeniom i powtórzeniom. Podobnie jak można wyćwiczyć swoje fizyczne mięśnie poprzez pracę i koncentrację, można również wykształcić w sobie trwały nawyk dążenia do wielkich osiągnięć.

Tytuł oryginału: BULL’S EYE. THE POWER OF FOCUS

Przekład: Dorota Gasper

Redakcja: Ewa Skuza

Korekta: Aleksandra Kowalewska-Poltrok

Projekt okładki: Marcin Górski

Skład i opracowanie graficzne: Marta Krzemień-Ojak

Opracowanie e-wydania:

Copyright © 2015 by Brian Tracy. All rights reserved.

First published in English by Simple Truths, an imprint of Sourcebooks, Inc.

www.sourcebooks.com

Copyright © 2016 for the Polish edition by MT Biznes Ltd.

All rights reserved

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentów niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci zabronione. Wykonywanie kopii metodą elektroniczną, fotograficzną, a także kopiowanie książki na nośniku filmowym, magnetycznym, optycznym lub innym powoduje naruszenie praw autorskich niniejszej publikacji. Niniejsza publikacja została elektronicznie zabezpieczona przed nieautoryzowanym kopiowaniem, dystrybucją i użytkowaniem. Usuwanie, omijanie lub zmiana zabezpieczeń stanowi naruszenie prawa.

Warszawa 2018

MT Biznes Sp. z o.o.

www.mtbiznes.pl

handlowy@mtbiznes.pl

ISBN 978-83-8087-748-1 (format epub)

ISBN 978-83-8087-749-8 (format mobi)

Spis treści

Okładka

Strona tytułowa

Strona redakcyjna

Spis treści

Wstęp. Osiągnięcie celu

Rozdział 1. Siła jasności

Rozdział 2. Siła skupienia

Rozdział 3. Siła celowości

Rozdział 4. Siła koncentracji

Rozdział 5. Siła doskonałości

Rozdział 6. Siła ludzi

Rozdział 7. Siła wytrwałości

O autorze

Wstęp

Osiągnięcie celu

Żyjemy w najwspanialszych czasach w historii gatunku ludzkiego. Pomimo krótkotrwałych wstrząsów ekonomicznych nigdy wcześniej tak wielu ludzi nie miało tak wielu możliwości, by osiągnąć tak wiele.

Dysponujesz większym potencjałem niż byłby ci potrzebny na przeżycie sto razy dłuższego życia. A im więcej go wykorzystujesz, tym więcej owego potencjału możesz wykorzystać. Im więcej się uczysz, tym więcej możesz się jeszcze nauczyć.

Nie widzę żadnego powodu, dla którego nie miałabyś zarabiać dwa razy tyle co teraz, a nawet pięć lub dziesięć razy tyle. Wokół ciebie jest mnóstwo ludzi, którzy nie są ani bardziej utalentowani, ani nie mają lepszego wykształcenia, a już tak dobrze zarabiają. To, co zrobili inni, możesz zrobić również ty. Musisz się tylko nauczyć, jak to zrobić.

Jasność, skupienie i koncentracja

Drzemie w tobie zdolność osiągnięcia znacznie więcej niż osiągnąłeś do tej pory. Aby ją obudzić, wystarczy, że posiądziesz trzy niezbędne do tego umiejętności: jasność, skupienie i koncentrację.

Musisz mieć całkowitą jasność tego, kim jesteś i czego pragniesz. Musisz skupić się na najważniejszych dla ciebie celach i działaniach.

I wreszcie musisz być skoncentrowany, by wykonać wytyczone zadania i osiągnąć upragniony cel.

To trzy niezbędne umiejętności praktykowane na przestrzeni wieków przez wszystkich ludzi odnoszących sukcesy. Zapewniają wybitne wyniki i nadzwyczajne osiągnięcia.

Na szczęście każdej z nich można się nauczyć dzięki ćwiczeniom i powtórzeniom. Podobnie jak możesz wyćwiczyć swoje ciało – mięśnie fizyczne – poprzez pracę i koncentrację, możesz wyćwiczyć swoje mięśnie umysłowe, dzięki ciągłym powtórzeniom.

Celem twojego życia powinno być osiągnięcie wszystkich cudownych rzeczy, które są w twoim zasięgu. Musisz pragnąć dużej wygranej – strzału w dziesiątkę, w sam środek tarczy – we wszystkim, co robisz.

Z kolejnych stron książki dowiesz się, jak wyzwolić swój potencjał i osiągnąć więcej w ciągu kilku nadchodzących miesięcy, niż wielu ludzi osiąga w ciągu całego swojego życia. Zaczynamy!

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Przemiana. Jak sprawić, by reszta twojego życia była jeszcze lepsza Strzał w dziesiątkę. Siła skupienia na celu Zwyciężaj w biznesie! Zjedz tę żabę! Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi Pocałuj tę żabę! 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Wielka czwórka Obywatel Coke Droga Steve'a Jobsa Niebezpieczne związki. Pieniądze i władza w świecie nowożytnym 1700-2000 Kapitał w XXI wieku