Katalonia. Barcelona, Costa Brava i Costa Dorada. Travelbook. Wydanie 3

Katalonia. Barcelona, Costa Brava i Costa Dorada. Travelbook. Wydanie 3

Autorzy: Dominika Zaręba

Wydawnictwo: Bezdroża

Kategorie: Podróżnicze

Typ: e-book

Formaty: PDF MOBI EPUB

Ilość stron: 248

cena od: 21.52 zł

Katalonia swoją wyjątkowość zawdzięcza absolutnie niepowtarzalnej Barcelonie, fascynującej dziełami Gaudiego i Dalego, setkom malowniczych plaż wcinających się w urwiste wybrzeże, pejzażom ośnieżonych Pirenejów z położonym wysoko na górze klasztorem w masywie Montserrat. Nieco dalej od zgiełku turystycznych szlaków oczarują nas urokliwe miasteczka, ciche porty i przytulne knajpki. Wypoczynek w Katalonii z pewnością poprawi samopoczucie i na długo pobudzi wyobraźnię!

  • Modernisme catalan
  • Trójkąt Dalego
  • Nadmorskie miasteczka
  • Piaszczyste plaże
  • Wyniosłe masywy górskie
  • Oli, vi i amici

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Majorka. Travelbook. Wydanie 3 Katalonia. Barcelona, Costa Brava i Costa Dorada. Travelbook. Wydanie 3 Alicante i Costa Blanca. Travelbook. Wydanie 2 Katalonia. Barcelona, Costa Brava i Costa Dorada. Travelbook. Wydanie 2 Majorka. Travelbook. Wydanie 2 Majorka, Minorka, Ibiza. Michelin. Wydanie 1 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Wspinaczka