Poradnik operatora Koparkoładowarka

Poradnik operatora Koparkoładowarka

Autorzy: Grzegorz Koselnik

Wydawnictwo: self-publishing

Kategorie: Poradniki

Typ: e-book

Formaty: PDF

Ilość stron: 352

cena od: 32.93 zł

Poradnik operatora Koparko-ładowarka” to unikatowa książka przeznaczona dla przyszłych i obecnych operatorów klasy III do klasy I koparko-ładowarek oraz dla pracowników działów inwestycyjnych i dyspozytorów maszyn budowlanych.

Podręcznik obejmuje wiedzę określoną programem Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Centrum Szkolenia Operatorów Maszyn do nauczania na kursach operatora koparko-ładowarki.

Książka będąca praktycznym kursem budowy i obsługi koparko-ładowarek opisuje:

zasady eksploatacji maszyn

podstawy elektrotechniki

elementy napędu hydraulicznego

budowę i działanie silników spalinowych

zasady BHP podczas eksploatacji koparko-ładowarek

budowę koparko-ładowarek i ich głównych podzespołów

technologię robót ziemnych

technikę pracy koparko-ładowarkami.

Autor poradnika mgr inż. Grzegorz Koselnik studiował na Politechnice Warszawskiej i Politechnice Wrocławskiej. Ukończył dwa kierunki studiów z zakresu mechaniki oraz studia podyplomowe organizacji produkcji i zarządzania. Długoletni praktyk w zakresie eksploatacji maszyn bezpośrednio na budowach, doświadczony wykładowca Dolnośląskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Poradnik operatora Koparkoładowarka Poradnik operatora Ładowarka Poradnik operatora Koparka jednonaczyniowa Poradnik operatora Koparka jednonaczyniowa - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Wielka czwórka Sztuka kochania Wybieraj wystarczająco dobrze Porąb i spal Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu