Między prawami. Przedpiekle

Między prawami. Przedpiekle

Autorzy: Vera Eikon

Wydawnictwo: self-publishing

Kategorie: Horror Kryminał / sensacja

Typ: e-book

Formaty: PDF MOBI EPUB

Ilość stron: 438

cena od: 12.90 zł

NA PIERWSZYCH STRONACH POWIEŚCI ZOSTAJE POPEŁNIONE MORDERSTWO. GINIE PROSTYTUTKA. SPRAWCY – POSEŁ I POLICJANT. Z TEGO WYNIKNĄĆ MOŻE TYLKO JEDNO – EMOCJONUJĄCA HISTORIA PEŁNA TAJEMNIC I SZOKUJĄCYCH ZWROTÓW AKCJI.

Oto opowieść, w której policja, mafia i polityka spotykają się na jednej drodze.

"Proca, czyli Komisarz Alan Berg wraca z delegacji z Amsterdamu do swojej macierzystej jednostki. Na miejscu, niepokoi go dziwne zachowanie byłego współpracownika i kolegi, Juliana Sikorskiego ps. "Młody". Okazuje się, że załamanie nerwowe mężczyzny związane jest z zamordowaniem pewnej prostytutki. Sprawa zaczyna zataczać coraz szersze kręgi na najwyższych szczeblach.

"Między prawami. Przedpiekle" to pełnokrwista powieść sensacyjno-kryminalna, zapewniająca istną jazdę bez trzymanki. Nie sposób bowiem przy tej książce odetchnąć nawet na chwilę, gdyż akcja pędzi do przodu jak szalona, serwując nam po drodze nowe fakty, nowe wskazówki i szokujące powiązania wywołujące niespodziewane zwroty akcji. Powieść liczy sobie prawie 400 stron, a ja przeczytałam ją w kilka godzin, co świadczy o tym, że autorka potrafi stopniować napięcie w taki sposób, by chciało się zajrzeć do kolejnego rozdziału." (Wioleta Sadowska "Subiektywnie o książkach")

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Między prawami. Przedpiekle Między prawami. Prochem i cieniem - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Między prawami. Prochem i cieniem Między prawami. Przedpiekle 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Wzgórze psów Miasto Koniec warty Znalezione nie kradzione