Czarownica

Czarownica

Autorzy: Läckberg Camilla

Wydawnictwo: Czarna Owca

Kategorie: Kryminał / sensacja Powieść, opowiadanie, poezja

Typ: e-book

Formaty: MOBI EPUB

cena od: 19.79 zł

Zaginięcie czteroletniej Linnei z gospodarstwa koło Fjällbacki przypomina tragiczne wydarzenie sprzed trzydziestu lat. Z tego samego miejsca zginęła wtedy mała dziewczynka, której ciało zostało wkrótce znalezione w pobliskim leśnym jeziorku. Do morderstwa przyznały się dwie trzynastolatki, potem to odwołały, jednak sąd uznał je za winne, chociaż jako nieletnie nie trafiły do więzienia. Jedna z nich mieszkała potem spokojnie w Fjällbace. Druga wróciła po latach jako słynna hollywoodzka aktorka, aby zagrać w kręconym tam filmie o aktorce Ingrid Bergman, która często spędzała wakacje w tej okolicy.

Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede zaczynają szukać jakiegoś związku między obiema sprawami, chociaż początkowo sami w niego nie wierzą. Pomaga im Erika Falck, która pracuje nad książką o zbrodni sprzed lat.

Camilla Läckberg

Czarownica

Czarna Owca

2017

Witaj!

Właśnie zakupiłeś w przedsprzedaży najnowszą powieść Camilli Läckberg „Czarownica”. Pełny plik pojawi się na Twojej półce 8 listopada 2017 roku. Pamiętaj o zsynchronizowaniu półki.

Życzymy dobrej lektury!

Zespół Woblinka

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Czarownica 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Alienista Zamęt Mężczyzna, który gonił swój cień Przeklęty prom Szóste okno Belfer