Cała Prawda

Cała Prawda

Autorzy: Sergiusz Trembaczowski

Wydawnictwo: self-publishing

Kategorie: Filozofia Psychologia

Typ: e-book

Formaty: PDF EPUB

Ilość stron: 22

cena od: 10.00 zł

Oto prawda

Witam

Z przyjemnością wystawiam ten krótki e-book mojego kolegi. Zawiera w sobie jego przemyślenia na temat Boga i Szatana zwanego przez niego EGO. Polecam książkę wszystkim, którzy poszukują prawdy. Ja sam utożsamiam się z częścią tego tekstu. Wydanie drugie. :) Niestety jestem zmuszony dać cenę do książki mojego kolegi. Kolega mnie o to poprosił.

Miłego czytania

Artur Chabrowski

Ilustracja okładki i korekta: Artur Chabrowski

ISBN: 978-83-7853-448-8

Spis Treści

Wstęp

Powstanie świata część pierwsza

Porzucenie Raju

Powstanie świata część druga

Problem EGO

Ziarno

STWORZYCIEL vs. STWORZONY

Modlitwa

ZAKOŃCZENIE

Wstęp

Nasz świat istnieje już tak długo. 13,7 miliardów lat temu miał miejsce tzw. „wielki wybuch”. Homo sapiens, czyli przedstawiciel ludzkiej rasy, tuła się na tej planecie od pewnego czasu, w którym to rozwijał, poszerzał swoją wiedzę i umiejętności. Wśród nas żyły tak wyjątkowe osoby jak przykładowo Siddartha(tzw. Budda) Jezus oraz wiele innych. Ich nieprzeciętna, nadzwyczajna mądrość, które miała zarówno wyraz w słowach jak i czynach, wywarła ogromny wpływ na rozwój, przebieg naszej historii. Mimo tego egzystuje nadal zbyt duża liczba różnych teorii, często ze sobą sprzecznych, odnośnie powstania, początku naszego świata, egzystencji Boga a także prawdziwego sensu naszego życia.

A co z prawdą? Czyż nie nadszedł najwyższy czas, żeby Prawda, która może być, która jest tylko jedna wyszła w końcu na jaw! Jak długo chcemy jeszcze błądzić ? Jak długo chcemy jeszcze akceptować coś, co właściwie nie powinno być już dawno akceptowane, zawstydzający dla nas fakt, że po tak długim okresie naszego bytu, naszej podroży w poszukiwaniu odpowiedzi na najistotniejsze dla nas pytania, nie potrafimy wyłonić prawdy, tej absolutnej prawdy, a nie tylko kolejnej jej wersji ? Myślę ze nadszedł najwyższy czas, abyśmy zaczęli podążać drogą, która nas zaprowadzi do wymarzonego celu: niekończącego się szczęścia...do absolutnej wolności.

W tej „książce” postaram się jak najlepiej naświetlić, wyjaśnić najważniejsze, fundamentalne aspekty naszego życia, naszego istnienia. Postaram się w prosty sposób odpowiedzieć na pytania, które nurtują człowieczeństwo już od tysięcy lat. Poznając całą prawdę o Bogu poznasz całą prawdę o sobie! Nadszedł najwyższy czas żeby Prawda i tylko prawda ujrzała światło dzienne, oświetliła cały świat, bo tylko ona to potrafi.

Jednak nawet najprawdziwsza, najgłębsza z prawd nie jest dużo warta, jeżeli nie znajdzie odzwierciedlenia w praktyce, jeżeli teoria nie zamieni się w czyny.

Ta książka jest pewnego rodzaju mapą, na której widoczny jest jeden szlak, jedna droga, która doprowadzi Cię prosto do największego z trzech skarbów jakie można okryć: prawdziwą, nieskończona mądrość, bezgraniczna miłość a przede wszystkim( a to nie porównywalnie największy skarb) absolutna wolność, czyli do spełnienia Wszystkich marzeń, nawet tych o których jeszcze nie marzysz! Nie musisz już nigdy więcej błądzić!

Czas wyruszyć...mój drogi przyjacielu. Nastał ten moment, żeby postawić pierwszy krok, a potem następny. Pierwszy krok to w naszym wypadku pierwszy rozdział tej książki, poznanie prawdy od samego początku. Powstaniu świata.

Powstanie świata część pierwsza

Na samym początku było po prostu... NIC. Istniała, panowała absolutna nicość. Jak długo ten stan trwał nie wie nikt(przynajmniej na razie), ale to nie takie istotne. Może była to wieczność, może „jeszcze dłużej”, a może wręcz przeciwnie-absolutna nicość trwała tylko krotka chwile. Choć jest bardzo względne - nawet milion lat może się okazać jak „mrugniecie oka” w porównaniu z wiecznością.

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Cała Prawda 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Małpa w każdym z nas. Dlaczego seks, przemoc i życzliwość są częścią natury człowieka?