Rodzina Trump. Droga na Szczyt

Rodzina Trump. Droga na Szczyt

Autorzy: Łukasz Tomys

Wydawnictwo: self-publishing

Kategorie: Biznes Publicystyka

Typ: e-book

Formaty: PDF

Ilość stron: 60

cena od: 7.00 zł

"Czy widzisz tego żebraka? Jest bogatszy ode mnie, bo nie ma nic, a tymczasem ja jestem kilkaset milionów dolarów na minusie". Tak mówił Donald Trump w latach 90-tych w chwili największego upadku. Dziś jest prezydentem Stanów Zjednoczonych i jednym z najbogatszych ludzi na świecie. W jaki sposób podźwignął się z zapaści i doszedł do fortuny ? 

Magazyn Forbes wycenia majątek Donalda Trumpa na 3,7 mld dolarów. Daje mu to 156 miejsce na prestiżowej liście najbogatszych Amerykanów. Droga do takiej pozycji nie była łatwa. Biznesowa historia rodziny Trump mogłaby z powodzeniem posłużyć za scenariusz do nowego serialu HBO. Wykład obejmuje okres od końca XIX wieku do lat 90-tych XX wieku i koncentruje się przede wszystkim na omówieniu biznesowej drogi Donalda Trumpa i jego przodków. W jaki sposób wnuk fryzjera z Niemiec został jednym z najbogatszych Amerykanów ? 

Autor jest twórcą artykułów ekonomicznych w Rzeczpospolitej Online i prelegentem na kilku publicznych uczelniach ekonomicznych. Prowadzi serwis ekonomiczny twojadrugapensja.pl (38 tys. polubień). 

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Kryzys 2018. Ile na nim stracisz ? Jak na nim zarobić + 160 minut kurs video Rodzina Trump. Droga na Szczyt Inwestowanie w Nieruchomości. Poradnik w 100% Praktyczny Inwestowanie w nieruchomości. Poradnik w 100% praktyczny - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Droga Steve'a Jobsa Niebezpieczne związki. Pieniądze i władza w świecie nowożytnym 1700-2000 Kapitał w XXI wieku