Mężczyzna, który gonił swój cień

Mężczyzna, który gonił swój cień

Autorzy: David Lagercrantz

Wydawnictwo: Czarna Owca

Kategorie: Kryminał / sensacja

Typ: e-book

Formaty: MOBI EPUB

Ilość stron: 424

Cena książki papierowej: 49.90 zł

cena od: 29.28 zł

Uwaga! Ebook dostępny jest w przedsprzedaży. Po zakupie książki będziesz mógł ją pobrać z Mojej Biblioteki w dniu premiery - 7 września 2017 r.

Lisbeth Salander, dziewczyna, która igrała z ogniem, nigdy w pełni nie odkryła, kto stał za koszmarem jej dzieciństwa. Gdy Holger Palmgren opowiada jej o starych dokumentach, Lisbeth czuje, że nareszcie ma szansę poznać całą prawdę o machinie, która zniszczyła jej rodzinę. Jednak im bliżej jest rozwiązania tajemnicy, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo. Wraz z Mikaelem Blomkvistem dotrze tam, gdzie szaleństwo naukowca i brutalne nadużycia władzy splotły się w jedno. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.

Mężczyzna, który gonił swój cień, piąta książka w serii Millennium, to złożona i wciągająca powieść osnuta wokół kwestii honoru, tajemnic badań genetycznych i zaawansowanych ataków hakerskich – współczesnego sposobu prowadzenia wojny. To także wyjaśnienie zagadki, skąd się wziął i co oznacza słynny tatuaż ze smokiem.

Witaj!

Właśnie zakupiłeś w przedsprzedaży najnowszą powieść Davida Lagercrantza „Millennium. Mężczyzna, który gonił swój cień”. Pełny plik pojawi się na Twojej półce 7 września 2017 roku. Pamiętaj o zsynchronizowaniu półki.

Życzymy dobrej lektury!

Zespół Woblinka

Spis treści

Witaj!

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Mężczyzna, który gonił swój cień Co nas nie zabije Ja, Ibra 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1 Nie otwieraj oczu Czapkins Siostry Alienista Zamęt