Zanim wyznaczysz kierunek

Zanim wyznaczysz kierunek

Autorzy: Marek Golasik

Wydawnictwo: self-publishing

Kategorie: Biznes

Typ: e-book

Formaty: PDF

Ilość stron: 105

cena od: 14.76 zł

Zanim wyznaczysz kierunek i otworzysz swoją firmę.

Książka kierunkowa dla ludzi szukających drogowskazu do wolności finansowej. Nie wystarczy marzyć o tym by stać się  w przyszłości bogatym i nie zależnym człowiekiem, należy przestrzegać zasad które przez 12 lat opracowałem i opisałem .
Projekt flow to droga do wnętrza siebie byś mógł odnaleźć w sobie to co kochasz robić i zacząć na tym zarabiać, byś mógł własne flow przekuć w prace jaka będziesz wykonywał z pasją.
Oszczędzanie i robienie tego co kochasz to algorytm na szczęśliwe życie , ale by to nastąpiło musisz zacząć od zaraz.

Znajdziesz takie zagadnienia: jak założyć firmę i kierować jej marketing na włąsciwe tory, jakich błędów możesz uniknąć, jak stworzyć markę i zespół który będzie pracował z toba.
Historie zawartę w książce to prawdziwe przykłądy z naszego podwórka, opisane w całości które miały miejsce w Polsce.

Marek Golasik menadzer szkolący, przedsiębiorca, człowiek z pasją w budowaniu biznesu w oparciu o własne flow. Specjalista z zakresu szkoleń face to face , gdzie system jego nauczania jest doceniany przez największych sceptyków. Członek stowarzyszenia przedsiębiorców i technik ćwiczeń w biznesie.

W świecie przepływu informacji, jego publikacje cechują się prostotą przekazu i przejrzystością.
System oszczędzania stworzony przez niego znalazł uznanie i otworzył świadomość ludziom w każdym wieku bez względu na prace, i status społeczny. Program jest skierowany do osób które chcą zmienić swoje życie i swoje finanse by w przyszłości cieszyć się wolnością finansową.

 

 

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Zanim wyznaczysz kierunek 

POLECANE W TEJ KATEGORII

Wielka czwórka Obywatel Coke Droga Steve'a Jobsa Niebezpieczne związki. Pieniądze i władza w świecie nowożytnym 1700-2000 Kapitał w XXI wieku