No to bookto!

No to bookto!

Od lat narzeka się, że Polacy nie czytają książek. Podobno statystyczny Polak kupuje 1 i 1/2 książki rocznie. A nasz sąsiad Czech – 14. Wiele osób mówi, że to dlatego, że książki są drogie. Jest na to sposób. Czytaj e-booki!

Chyba nie musimy Ciebie przekonywać, że e-booki są najlepszym sposobem na „oszczędne” czytanie. W większości przypadków książki elektroniczne są o minimum 30% tańsze od swoich odpowiedników papierowych. A przy odrobinie cierpliwości i sprytu możesz kupić wybraną książkę nawet o 70% taniej. Podpowiemy Ci, jak to zrobić. Serwis bookto.pl jest dla osób, które kochają książki w każdej postaci.

Serwis bookto.pl to nie tylko porównywarka cen książek elektronicznych, ale przede wszystkim miejsce informacji o e-publikacjach (e-bookach, audiobookach) dostępnych na polskim rynku.

Tutaj dowiesz się nie tylko, gdzie kupić najtaniej, ale także sam możesz zdecydować za ile. Dzięki usłudze "BOOK TO" poinformujemy Ciebie, kiedy Twoja upragniona książka znajdzie się w zasięgu Twojego portfela. Nie przegapisz żadnej okazji!

Wolisz e-booki od książek papierowych? Jeszcze się zastanawiasz? Tylko my podajemy obok kosztu e-booka orientacyjną cenę książki papierowej. Dzięki nam dowiesz się, ile zaoszczędziłeś wybierając książkę elektroniczną. To kolejny powód, aby pokochać e-czytanie.

Bookto.pl to także serwis, który wspiera niezależnych pisarzy. U nas znajdziesz wyodrębnioną osobną kategorię: self-publishing. Być może dzięki nam odkryjesz polską E.L. James czy też Amandę Hocking...

Załóż konto na bookto.pl, a będziesz mógł skorzystać także z dodatkowych możliwości, tylko dla zalogowanych użytkowników, m. in.:

  • BOOK BOX czyli unikatowe promocje tylko dla użytkowników serwisu.

  • Kody rabatowe na zakupy w wybranych e-platformach. Sam „stwórz” swoją najfajniejszą promocję.

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu bookto.pl. Sami dużo czytamy, kochamy książki, także staraliśmy się stworzyć stronę, z której sami chcielibyśmy korzystać.

To do dzieła!