Infekcja - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo.

Infekcja - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo.

Autorzy: Tess Gerritsen

Wydawnictwo: Albatros

Kategorie: Inne

Typ: audiobook

Formaty: MP3

cena od: 25.02 zł

Powieści Gerritsen łączą w sobie profesjonalną wiedzę medyczną,
lekkość pióra i talent do filmowej narracji. Strach zgasić światło!


Na ostry dyżur do szpitala w Springer w Bostonie zostaje przyjęty staruszek z objawami choroby Alzheimera. Wstępne badanie nie ujawnia żadnych dolegliwości neurologicznych. Podejrzewając udar mózgu, doktor Toby Harper nakazuje wykonanie tomografii komputerowej. Gdy reanimuje kolejnego pacjenta, jej podopieczny dosłownie rozpływa się w powietrzu.

Kilkanaście dni później do szpitala trafia mężczyzna z takimi samymi objawami, jak u nadal nieodnalezionego Harry'ego Slotkina, i wkrótce umiera. Kilka innych tajemniczych zgonów, których wyjaśnieniem zajmuje się Toby, wskazuje coraz wyraźniej, że to nie epidemia, lecz rezultat czyjegoś świadomego działania.

Ślady prowadzą Toby od nastoletniej prostytutki w ciąży do niespodziewanej tragedii w jej własnej rodzinie. Przypadkowe kawałki układanki zaczynają tworzyć przerażający wzór…

KSIĄŻKI TEGO AUTORA

Infekcja - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Klub Mefista - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Ciało - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Ostatni, który umrze - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Milcząca dziewczyna - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo. Igrając z ogniem - Tylko w Legimi możesz przeczytać ten tytuł przez 7 dni za darmo.